Programma

 

Maandag 9 oktober
Tijd Programma Locatie
11.30 - 13.30 Wijn & Spijs Sessie met Jeroen van Gansewinkel Wijn & Spijs theater
12.00 - 12.45 Santiago Torrijos – Ex Atelier Rodier - Parijs Demokeuken
12.45 - 13.30 Indra Carillo Perea – La Condesa - Parijs Demokeuken
13.30 - 14.15 Karl Ave- d’Essensi – s’Gravenwezel Demokeuken
13.45 - 15.00 Vojacek Masterclass Noord versus Zuid-Rhône door Harry Bosmans Wijn & Spijs theater
14.15 - 15.00 Alyn Williams – At the Westbury – Londen Demokeuken
15.00 - 15.30 Meet & Greet met sterrenchefs Svenson uit Noorwegen Wijn & Spijs theater
15.00 - 15.45 Karen Torosyan – Bozar Brasserie Demokeuken
15.30 - 15.45 Presentatie kookboek Limburgse Sterrenchefs in samenwerking met Chapeau Wijn & Spijs theater
16.00 - 17.00 Wijn & Spijs Sessie met Guido Le Bron de Vexela Wijn & Spijs theater
Vanaf 16.00 Grand Prix Du Caviar Demokeuken
17.30 - 18.00 Uitreiking winnende blend Juan Haro aan Lendl Wijn & Spijs theater
17.00 - 18.00 Borrel VIP Programma sterrenchefs Wijn & Spijs theater
Dinsdag 10 oktober
Tijd Programma Locatie
11.30 - 13.30 Wijn & Spijs Sessie met Thijs Meliefste met Vinos Quixote Wijn & Spijs theater
12.00 - 12.45 Roger Rassin- La Rive-Amsterdam Demokeuken
12.45 - 13.30 3-D Foodprinting met peter van Rooij - Vanille-Eijsden Demokeuken
13.30 - 14.15 Dennis van den Beld-’t Roode Koper-Ermelo Demokeuken
13.45 - 15.00 Desserts & Chocolade met wijn . Workshop met La Feve Chocolade & Desserts Wijn & Spijs theater
14.15 - 15.00 Jurgen Koens -Pastry Club Eindhoven Demokeuken
15.00 - 17.30 Wijn & Spijs Sessie met sterrenkok John Spruit van het Koetshuis Wijn & Spijs theater
15.00 - 15.45 Mikael Svensson-Kontrast-Oslo Demokeuken
15.45 - 16.30 Dennis Middeldorp-Sense-Den Bosch Demokeuken
16.30 - 17.15 Quentin Joplet – Le Castellaras – Fayence Demokeuken
17.15 - 18.00 Mathieu Moity - Inartze - Parijs Demokeuken
Woensdag 11 oktober
Tijd Programma Locatie
11.30 - 13.30 Ralph Hermans - Rantree met wijnen van Vinos Quixote Wijn & Spijs theater
Glazen kalf wedstrijd Demokeuken
Rick Kleijwegt - Vincent Mullenders - Sebastiaan Veenhuizen - Mike Leusenkamp Demokeuken
12.30 - 13.30 Felix Alen – Hof te Rode – demo Silver Fern Farms Demokeuken
13.30 - 14.30 Glen Ramaekers – Humphrey Restaurant - Brussel Demokeuken
13.45 - 15.15 Regine Verhoye proeverij Champagne Louise Brisson; thema: Vineuze Champagnes Wijn & Spijs theater
14.30 - 15.30 Fabrizzio Chirico – Le Délice du Jour - Gerpinnes Demokeuken
15.30 - 16.30 Workshop Grappa door Villa Grappa Wijn & Spijs theater
15.30 - 17.30 JAM SESSION Demokeuken
16.30 Masterclass Pago Wijnen; proeven van 4 verschillende soorten Pago wijnen Wijn & Spijs theater

ORGANISATIE

mecc logo wit kleinSaisonnier logo 150

NIEUWSBRIEF & SOCIALS

BEZOEK FOLIE CULINAIRE